O spoločnosti

A studio Andrej Irša je firmou, ktorá primárne pôsobí v oblasti umeleckého spracovania dreva od roku 1997. Počas dlhoročnej činnosti bolo zrealizovaných niekoľko jedinečných projektov. Na základe často vyslovovaných požiadaviek zo strany skúsených výtvarníkov, či amatérskych nadšencov, sa od roku 2011 pristúpilo k otvoreniu špecializovaného E-shopu. Pretože firma pôsobí aj v oblasti vzdelávania a prevádzkuje komunitný portál Rezbárstvo.sk, ponúkané výrobky sú výberom najvhodnejšieho a praxou prevereného tovaru.

Som presvedčený, že prepísanie fráz z manuálov je málo, pretože obsahujú len informácie výrobcu. Dlhoročné praktické skúsenosti  a  osobné funkčné preverenie tovaru, dávajú možnosť posúdiť výrobok aj z iného pohľadu. Okrem pozitív a oficiálnych tvrdení tak budete mať možnosť poznať aj nedostatky výrobkov, alternatívy v kvalite aj cene. Formou spätnej väzby od zákazníkov budú citácie dopĺňané o nové poznatky.

Andrej Irša

Od 20.06.2018 všetky práva a povinnosti elektronického obchodu vercajch.eu preberá spol. Marián s.r.o.

-obchod spravuje Monika (Iršová) Kapečková, Jozef Kapečka

-pri vybere vhodného materialu Vam poradi Andrej Irša z ktorym sme denno dene v kontakte.

 

Máte k tovaru pripomienky? Našli ste v ponuke chybné údaje (obrázky, texty, nefunkčné odkazy)? Chcete pomôcť s výberom podľa špecifických kritérií? Máte tipy na tovar ktorý by ste chceli v našom E-shope? Chcete predať svoje výrobky cez E-shop?

Vaše návrhy adresujte na mail -  vercajch.eu@gmail.com

Reklamný prúžok