E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

  • Výhodná Sada 4 - reťazových frézovacích kotúčov LANCELOT 14+22 zubov a SQUIRE12+18 zubov

Výhodná Sada 4 - reťazových frézovacích kotúčov LANCELOT 14+22 zubov a SQUIRE12+18 zubov

  • 199,00€

  • Bez DPH: 165,83€

Dvakrát väčší výkon TANDEM kombinácia/ upínací otvor 14 mm/ - 4 reťazové kotúče dodané z univerzálnou maticou ktorá, Vám prakticky zdvojnásobia produktivitu bezpečným a efektívnym spôsobom.   

Okrem toho máte bonus, že kotúče idu použiť samostatne. Dva kotúče LANCELOT vedľa seba( drážkovanie / boční úber ) alebo LANCELOT v kombinácii z SQUIRE ( šikmé dlabanie / tvarovanie ) budú materiál odoberať a formovať extrémne rýchlo.

Jednotlivé kotúče medzi sebou môžete ľubovoľne kombinovať. Lancelot a Squire Kombinácia Pokiaľ chcete robiť konvexné tvary a použiť brúsku v plochom brusným smerom, napríklad tvar steny misy alebo opracovávať oblé tvary, tak Squire a Lancelot kombinácia je najlepšia. 14 zubov Lancelot z 12 zubovým Squire je najdrsnejší. Najhladšia kombinácia je 22 zubový kotúč z 18 zubovým Squire.

Môžete vytvoriť vlastní tandemový set -buď z kombinácie 22 zubov a 12 zubov alebo 14 zubov z 18 zubovým.

Technické špecifikácie: vonkajší priemer kotúča Ø 100mm (LANCELOT) Ø 85mm (SQUIRE) stredový otvor - M14 (14 mm) pre použitie ako jednotlivý nástroj alebo vo dvojici z LANCELOT alebo SQUIRE šírka rezu - cca 16mm.

V prípade, že by reťaz narazila na klinec alebo kus kovu v materiáli, vo väčšine prípadov bude prerezaný. Pokiaľ bude sila väčšia a spôsobí zastavenie reťaze, zatiaľ čo disky sa budú točiť ďalej, dáva sa tým užívateľovi upozornenie, aby zastavil uhlovú brúsku!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA