E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

  • IHLIČKOVÁ MINI RAŠPĽA Guľata - Ø 50mm Extra Hrubá

IHLIČKOVÁ MINI RAŠPĽA Guľata - Ø 50mm Extra Hrubá

  • Výrobca: Saburrtooth/USA
  • Kód produktu: 232 DW290-KO
  • Dostupnosť: Skladom
  • 53,00€

  • Bez DPH: 44,17€

Technické údaje Ø kotúča 50 mm, Ø otvoru pre upnutie 9,5 mm, maximálne povolené otáčky 4 000 -22000.

Technická špecifikácia: tvar - guľaty povrch - EXTRA HRUBÁ stredový otvor - 9,5 mm (3/8 "), vonkajší priemer kotúča - Ø 50 mm (2 ")bez priehľadových otvorov.

Popis vlastností: Bodlinové rašple Saburtooth sú na pracovnej ploche opatrené tvrdokovovými ihličkami.Tvrdosť a špeciálny tvar použitého materiálu zaisťuje veľmi dlhú životnosť na širokom výbere možných obrábaných materiálov a patentovaná technológia zabezpečuje jedinečnosť výrobku na trhu.Tvar nástroja a medzipriestor medzi ihličkami dovoľuje bezproblémové čistenie zalepenej, alebo upchatej pracovnej plochy pomocou drôtenej kefy.Vďaka nízkej váhe kotúča poskytuje nástroj ľahkú ovládateľnosť a obratnosť.Nedochádza k nechcenému zahrievaniu povrchu a tým k páleniu. Hrubosť povrchu je u jednotlivých výrobkov odlíšená farebne (Pozor - detail hrubosti povrchov je pre všetky typy nástrojov rovnaký, jedná sa o ilustračné zábery, tvar a veľkosť sú uvedené v popise vyššie!). EXTRA HRUBÁ - oranžová, HRUBÁ - zelená, DRSNÁ - hnedá, JEMNÁ - žltá, VEĽMI JEMNÁ – Biela. Kotúč je možné použiť vo všetkých typoch malých uhlových brúsok, najmä Ø 115mm a 125 mm.

Použitie: Rašpľu je možné použiť na celý rad materiálov - najmä na drevo, drevotriesku, laminát, sklolaminát, plasty, polyuretán, gumu, ľad, kosti, rôzne peny, farby, laky, tmely... Vhodná najmä pre rezbárov na drevo, ale aj ľad, pre tesárov, stolárov, modelárov, reštaurátorov... Výhody- je vhodná na účinný úber materiálu, tvarovanie povrchov, brúsenie.- možné použitie na misky, rádiusy, rovné povrchy, dutiny (pozor na pracovný priestor)- veľmi dlhá životnosť v porovnaní s bežnými nástrojmi- ľahká údržba (namočenie do vody a po nabobtnaní vykartáčovanie oceľovou kefou). Pomocou nadstavca možete upnuť na flexku.

Upozornenie: Rašpla nie je určená na prácu s kovom, kameňom, keramikou, betónom a podobnými materiálmi. Môže dôjsť k rýchlemu opotrebovaniu až vylámaniu zubov! Pri práci vždy používajte ochranné pracovné pomôcky!