E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

Turbo ShaftTM

  • Výrobca: Arbortech
  • Kód produktu: 005
  • Dostupnosť: Skladom
  • 133,00€

  • Bez DPH: 110,83€

Je veľmi rýchly a účinný nástroj na dlabanie, frézovanie, drážkovanie, tvarovanie alebo hĺbenie otvorov najlepšie do dreva, ale aj plastu Pomocou nastaviteľného hĺbkomera možno úplne jednoducho nastavovať hĺbku frézovania.

Vám poskytuje ďalšie nové možnosti a rýchlosť práce pri tvorbe VAŠICH VÝTVARNÝCH predstáv a nápadov. Profesionáli ocenia perfektne hladký chod nástroja, čistý povrch a možnosť voľnej práce bez použitia opôr.

Bezpečná práca a ľahká kontrola nástroja.

Ideálny pre dlhodobé použitie. .....

-je použiteľný na akýkoľvek typ masívneho dreva.

- tvrdé i mäkké, mokré alebo suché, drevotriesky, laminát, umelé hmoty, ale aj tvarovanie neštandardných tvarov drážok pre rozvody. Jednoduché frézovanie a vŕtanie rozvodov elektro, vody, aj. v podkrovných trámoch, drevostavbách.  

Profil zuba na obvode je guľatý  Ø 8mm, vyrobený z tvrdo kovu. Ten zaisťuje veľmi dlhú životnosť nástroja bez prípadného ostrenia. Jednotlivé zuby sú k telu priskrutkované stredom, to umožňuje po otupení pootočiť  po opotrebovaní zuba pripadne vymeniť za nové. Jednoduchý dosah do hlbokých a úzkych profilov a otvorov, kam sa iné nástroje nemôžu dostáť.

Je možné upravovať povrch dreva všetkými smermi a pomocou priloženého dôrazového krúžku, nastaviť potrebnú hĺbku.

Možné tvarovanie podľa šablón alebo predlôh pre väčšiu presnosť výsledku. Veľká produktivita nástroja v porovnaní s akoukoľvek alternatívnou technikou, možnosť práce do väčšej hĺbky s väčším rádiusom.

Vysoká bezpečnosť nástroja je daná tým, že je vyrobený z jedného kusu materiálu a nie je zložený z jednotlivých častí, ktoré by sa mohli samovoľne oddeliť.

Stopka je vhodná na použitie v uhlovej brúske Ø 100,115 a 125 mm naskrutkovaním na hriadel so závitom M 14.

Pasuje na uhlové brúsky 100mm, 115mm a 125mm

Technické údaje: 

-vonkajší priem nástroja ... Ø 20 mm

-dĺžka nástroja ... 80 mm

-stredové upnutie... závit M 14

-max.otáčky ... 15 000 ot./min.

-šírka dlabu ... 20 mm

Obsah balenia:

1x frézovací stopka

1x dorazový kruh

1x TORX kľúč 1x kľúčový kľúč

 

Súvisiace produkty