E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

  • Prípravok proti červotočom Per-Xil 10

Prípravok proti červotočom Per-Xil 10

  • Kód produktu: 0123
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 17,00€

  • Bez DPH: 14,17€

Prípravok proti červotočom na baze Permethrinu  25/75 a piperonylbutoxidu, 1 L 

Per-xil 10 je prostriedok na ochranu dreva na elimináciu červotočov, bezfarebný, účinný proti napadnutiu xylofágnym hmyzom, s preventívnym účinkom súčasne.Per-xil 10 je možné úspešne použiť na všetky drevené materialy napadnuté hmyzom, umiestnené zvonka aj zvnútra (trámy, krovy, nábytok, rámy, drevené sochy, panely, rôzne drevené predmety).

Per-xil 10 je ničiteľ drevných červov pripravený na priame použitie, s mimoriadne nízkou toxicitou, založený na permetríne a piperonylbutoxidu vo forme špeciálneho uhľovodíkového rozpúšťadla bez zápachu s vysokými bodmi varu a vzplanutia; jeho konkrétne zloženie umožňuje vynikajúci prienik účinnej látky do ošetreného dreva.


Per-xil 10 sa môže nanášať štetcom, striekaním, injekciou, ponorením alebo vákuovou impregnáciou.

FYZIKÁLNE A CHEMICKÉ VLASTNOSTI:
Obsah účinnej látky: Permetrine - 0,40%
Piperonylbutoxid - 0,06%
Vzhľad: bezfarebná kvapalina
Hustota: 0,80 kg / l pri 20 ° C
Bod vzplanutia: 59 ° C
Teplota varu (rozmedzie):> 175 ° C

Per-xil 10 je lekársky testovany spoločnosťou GTS, registračné číslo 18496 Talianskeho ministerstva zdravotníctva.

Per-Xil 10 je najúčinnejší na červotoč v porovnaní s najobľúbenejšími konkurenčnými výrobkami. V skutočnosti sa môže pochváliť nasledujúcimi zvláštnosťami:

- Obsahuje najvyššie percento aktívnych zložiek (na permetríne a piperonylbutoxidu až 0,46%) v porovnaní s inými pripravkami prítomnými na trhu (medzi 0,25% a 0,38%).

- Okrem Permethrinu, ktorý je účinnou látkou spoločnou pre všetky druhy červov, je prípravok Per-Xil 10 aj piperonylbutoxid; inhibítor niektorých enzýmov, ktorý účinkuje synergicky s permethrínmi zvyšujúcimi ich účinok a ktorý spomalením ich degradácie zvyšuje trvanie insekticídnej účinnosti.

Pri nanašani použite ochranné prostriedky!

Upozornenie:

Chránte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu. Bez ochranných lehôt.

Prvá pomoc:

Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10-15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho o už vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku.

Obsah balenia:

Plechovka 1 liter

Štítky: Novinka