E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

Reťazovy-frezovaci kotúč LANCELOT-14 zubov 14 mm otvor

  • 53,00€

  • Bez DPH: 44,17€

Tieto kotúče sa vyrábaju v dvoch veľkostiach z niekoľkými variantmi reťazí.

Väčší LANCELOT kotúč s priemerom 100 mm s možnosťou výberu z 22 alebo 14 zubov buď pre jemné alebo hrubšie úpravy.

O niečo menšia SQUIRE má 85 mm v priemere a je k dispozícii buď s 18 (jemné) alebo 12 (hrubé) zuby.

Model 14 zubov je viac agresívny ako 22 zubov a zanecháva mierne hrubší povrch, ale budete sa diviť, ako je výsledný povrch hladký. Technická špecifikácia:

-vonkajší priemer kotúča - Ø 100 mm stredový

-otvor - 14 mm -pre použitie ako samostatny kotúč alebo ako Tandem počet zubov - 14

-hrubka rezu - cca 8mm    

Tandem  varianta - Lancelot/Squire Dvakrát väčší výkon!

Tandem kombinácia

- Dve reťazové frézy používané s univerzálnou maticou Vám prakticky zdvojnásobia produktivitu bezpečným a efektívnym spôsobom. Okrem toho máte bonus, že oba kotúče možno použiť samostatne.

-Dva kotúče LANCELOT vedľa seba alebo LANCELOT spárovaný so SQUIRE bude materiál odoberať a formovať extrémne rýchlo.   Lancelot a Squire Kombinacia

Ak chcete robiť konvexné tvary a použiť brúsku v plochom brúsnom smere, napríklad tvar steny misy alebo opracovávať oblé tvary, potom Squire a Lancelot kombinácia je najlepší. 14 zubov Lancelot s 12 zubov Squire je najviac agresívny. Najhladšie kombinácia je 22 zubov s 18 zubov Squire. Môžete ďalej vytvoriť vlastné tandemový set-buď z kombinácie 22 zubov a 12 zubov alebo 14 zubov a 18 zubov

Poznámka: Reťaze nie sú zameniteľné medzi rôznymi veľkosťami kotúčov. tzn. 14 zubovu náhradnu reťaz možno nasadiť len na unášač pre 14 zubov a na  22 zubového unašača, dať iba 22 zubovu reťaz. Všetky tvary reťazí u kotúčov King Arthur majú celkovú vlastnú konštrukciu - to znamená, že reťaz sa skladá z po sebe idúcich ľavých a pravých zubov - zuby nie sú oddelené slepými článkami, ako u štandardnej motorovej píly.

Sú patentované a tvarované pre obvodové rezanie, preto majú odlišné bezpečnostné funkcie.

Tieto nástroje sú najobľubenejšie u sochárov pracujúcich nielen s drevom, ale aj z ľadom. Je možné ich použiť aj na plasty, tvrdú gumu a ďalšie neželezné materiály. Upozornenie: V prípade, že by reťaz narazila na klinec alebo kus kovu v materiáli, vo väčšine prípadov bude prerezaný.   Pokiaľ bude sila väčšia a spôsobí zastavenie reťaze, zatiaľ čo disky sa budú točiť ďalej, dáva sa tým užívateľovi upozornenie, aby zastavil uhlovú brúsku!!!!