E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

Reťazový - kotúč frézovaci SQUIRE-18 zubov 14 mm otvor

  • 45,00€

  • Bez DPH: 37,50€

Reťazový frezovací kotúč do uhlovej brúsky Squire 85mm vhodný ako samostatny alebo použiť ako kombinaciu s väčšim kotúčom Lancelot 100mm

Technická špecifikácia:
 
-vonkajší priemer kotúča - Ø 85mm
-stredový otvor - M14 (14mm)
-počet zubov - 18
-hrubka rezu - cca 8mm

Popís možnosti kombinacii a využitia

Všetky tvary reťazí u kotúčov King Arthur majú celkovú vlastnú konštrukciu - to znamená, že reťaz sa skladá z  a po sebe idúcich ľavých a pravých zubov - zuby nie sú oddelené slepými článkami, ako u štandardnej motorovej píly. Sú patentované a tvarované pre obvodové rezanie, preto majú odlišné bezpečnostné funkcie.

Tieto nástroje sú stále viac obľúbené u sochárov pracujúcich nielen s drevom, ale aj ľadom. Je možné ich použiť aj na plasty, tvrdú gumu a ďalšie neželezné materiály.

Táto spoločnosť sa špecializuje na príslušenstvo k elektrickému náradiu a ponúka unikátny rad produktov z reťazou, aby bolo možné rezať a tvarovať celý rad rôznych materiálov.

Poznámka: Reťaze nie sú zameniteľné medzi rôznymi veľkosťami diskov. tzn. 12 zubovu náhradnu reťaz možno nasadiť len na unášač pre 12 zubovy  ....   na disk 18ti zubového unašača ide nasadiť len 18 zubova reťaz. Popis funkcií: Tieto kotúče sa vyrábaju v dvoch veľkostiach s niekoľkými variantmi reťazí.

Menšia SQUIRE má 85 mm v priemere a je k dispozícii buď s 18 (jemné) alebo 12 (hrubé) zubov.

O niečo málo väčší LANCELOT kotúč s priemerom 100 mm s možnosťou výberu z 22 alebo 14 zubov buď pre jemné alebo hrubšie úpravy.

Model 12 zubovy je viac agresívnejší než 18zubovy a zanecháva mierne hrubší povrch, ale napriek tomu sa budete diviť, aky je výsledný povrch hladký.

Dvakrat väčší vykon Tandem kombinácia - Dve reťazové frézy používané s univerzálnou maticou Vám prakticky zdvojnásobia produktivitu bezpečným a efektívnym spôsobom. Okrem toho máte bonus, že oba kotúče možno použiť samostatne.

Dva kotúče LANCELOT vedľa seba alebo LANCELOT spárovaný so SQUIRE bude materiál odoberať a formovať extrémne rýchlo. Lancelot a Squire Kombinacia

Ak chcete robiť konvexné tvary a použiť brúsku v plochom brúsnom smere, napríklad tvar steny misy alebo opracovávať oblé tvary, potom Squire a Lancelot kombinácia je najlepší 14 zubovy Lancelot s 12 zubovim Squire je najviac agresívny.

Najhladšie kombinácia je 22 zubov s 18 zubov Squire.

Môžete ďalej vytvoriť vlastný tandemový set-buď z kombinácie 22 zubov a 12 zubov alebo 14 zubov a 18 zubov Upozornenie: V prípade, že by reťaz narazila na klinec alebo kus kovu v materiáli, vo väčšine prípadov bude prerezaný.

 

Pokiaľ bude sila väčšia a spôsobí zastavenie reťaze, zatiaľ čo disky sa budú točiť ďalej, dáva sa tým užívateľovi upozornenie, aby zastavil uhlovú brúsku!!!!

Štítky: posledný kus