E-MAIL: vercajch.eu@gmail.com

TEL: +421 915 723 250

  •  Frézovací  kotúč Piraňa-pr. 110 mm

Frézovací kotúč Piraňa-pr. 110 mm

  • 193,00€

  • Bez DPH: 160,83€

Frézovanie dreva maximálny úber 20mm zub.

Veľmi rýchly a účinný nástroj na dlabanie, frézovanie, tvarovanie a rôznorodé opracovanie alebo modelovanie dreva.

Tento nástroj vám dáva možnosť rožšíreniu vaších  sochárskych predstáv a nápadov. Profesionál ocení veľmi hladký, čistý povrch a veľmi plynulý chod bez chvenia a spätných rázov.

Novinka Frézovací kotúč priemer zuba 20mm!!!

Na základe podnetov od zákazníkov dodávateľ vyhovel požiadavkám vytvoriť kotúč z čo najväčším úberom bez toho aby svojou váhou zaťažil vaš nástroj.

Predstavujeme Vam ultra ľahký robustný Frézovací kotúč do uhlovej brúsky.

Tento nástroj Vám dáva možnosť rozšírenia vašich rezbárskych predstav a nápadov. Profesionál ocení veľmi hladký, čistý povrch a veľmi plynulý chod bez chvenia či spätných rázov.

Svojou kvalitou sa zaraďuje medzi nástroje ktoré sú ideálne pre dlhodobé použitie predurčený hlavne do masívneho dreva, tak tvrdého dreva ako i do mäkkého, surového alebo suchého a všetky druhy podobné materiálu na baze dreva-drevotriesky, preklíšky, lamina, umelé hmota, ľahké dlabanie drážok rozvodov najme v drevo dómoch.
Kotúč je navrhnutý pre prácu na veľkých projektoch , rýchle odoberanie materiálu a ľahká úprava povrchu najme pri opracovaní sôch, dlabanie korýt, vytváranie drevených robustných rýh, úprava zrubových guľatin najme pri imitácii tesaných trámov.
Môžete upravovať povrch dreva nie len rovne ale i pohybom do boku, hranou a plochou kotúča tak po létach ako i cez leta.
Veľmi vysoká produktivita nástroja v porovnaní z akoukoľvek inou alternatívou.

Profil zuba guľatý Ø 20mm vyrobený z kalenej ocele zaisťuje veľmi dlhu životnosť nástroja bez ďalšieho brúsenia po otupenia pootočiť po prípade vymeniť za nove. Telo kotúča robustné z odľahčenej zliatiny zaisťuje dlhu životnosť.

Kotúč je určený do uhlovej brúsky Ø 115, 125, 150 mm so stredovým upnutím 22,2mm.

Technické parametre:
• veľkosť kotúča ... Ø 110 mm
• stredové upnutie ... Ø 22,2 mm
• max. otáčky ... 15 000 ot/min.
• šírka rezu ... 20 mm

Súvisiace produkty

Štítky: NOVINKA